EliteOfDestiny

@ << Elita Przeznaczenia >> @

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-04 14:32:36

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

update 04.09.07

Update jak update ale jest tam jedno zdanko:

"Monster"s cognitive faculty will be advanced, so that monsters will become aware of characters more quickly."

co oznacza mniej więcej:

"zwiększono zdolność potworków do rozpoznawania, co oznacza że potwory będą szybciej wiedzieć o zbliżającym się graczu" [tłumaczenie własne]

Z tego co zauważyłem to np. angery wcześniej miały taki moment zwiechy, kiedy stały w miejscu to tak jakby mnie nie widziały, można było przed nimi przebiec i nic, teraz reagują zawsze, wystarczy się do nich zbliżyć. I na oko ta odległość z której reagują też została zwiększona tak x1.5 .

Ma to dobre strony, bo mobki się same zlatują i nie trzeba bo nie latać ale z drugiej strony trzeba bardziej uważać, przynajmniej dopóki sie człowiek nie przyzwyczai do tego jak mobki reagują. Poza tym widziałem już w drodze do d1 potężne lury, bo jak ludzie biegną przez las to dużo więcej mobków ich atakuje.

Napiszcie jak to wygląda na innych mobach. Ciekaw jestem czy np. w d1 biegną teraz przez całą salę, czy może jednak zasięg nie został tak bardzo zwiększony.

Offline

 

#2 2007-09-04 19:28:40

ollie

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 34

Re: update 04.09.07

Btw, po update pojawiły się nowe "cudowne" właściwości Kala:
-mnie się na przykład ryby zaczęły odkładać na podwójnych stosach w inwentarzu - nowa rybka idzie raz na jeden stos, raz na drugi.
http://img214.imageshack.us/img214/5695/rybylr8.jpg
-jak zdejmuję i zakładam jajko/akcesoria z powrotem, to mi ciągle rosną staty (wracają do normy dopiero po relogu).
Ciekawe czy jeszcze coś się pokićkało

Offline

 

#3 2007-09-04 23:08:51

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: update 04.09.07

No niestety, zdążyłem się pobawić 10 minut i rozpoczął się maintenance a był jeszcze inny, fajny bug:
zdejmując i zakładając jajko kumulowały się jego dodatki do healt i agi, nabiłem 12000 hp ^^
Ci, którzy byli offline niech nie żałują, posypały sie rollbacki
Najbardziej zawiedzeni byli Ci specjaliści, którzy podpakowani poszli na e-mooki, bo nie tylko zabralo im exp i dropy ale także nie oddalo czasu (pobyt na wyspie jest limitowany).
No ale zawsze fajnie było sobie polatać z 12k hp ^^

Offline

 

#4 2007-09-05 15:56:29

RaynePolska

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: update 04.09.07

co jak co ale dropów to mi nie zabrało

Offline

 

#5 2007-09-05 16:32:43

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: update 04.09.07

RaynePolska napisał:

co jak co ale dropów to mi nie zabrało

Przepraszam, może to skrzywienie zawodowe, ale dla mnie to niezbyt precyzyjna wypowiedź. Dropów Ci nie zabrało - ok. Domyślam się, że w takim razie bawiłeś się jajkiem. A co z ekspem? W sumie nie wiadomo czy rollback nie dotknie wszystkich - także tych, którzy grali fair.

Ja po wczorajszym maintenance nawet nie tknąłem jajka, bo z tego co widzę, podczas wczorajszej krótkiej przerwy nie naprawili buga, więc można się domyślać, że zrobią tak samo jak kiedyś przy bugu z talikami - dodali funkcję która miała tylko zliczać osoby korzystające z buga a przy kolejnym maintenance posypały się bany. Gracze z dłuższym stażem pamiętają pewnie jak było. Z tego co wiem część ludzi do dziś nie odzyskała kont.

Offline

 

#6 2007-09-05 18:33:44

ollie

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 34

Re: update 04.09.07

roni napisał:

Domyślam się, że w takim razie bawiłeś się jajkiem.

Ha ha ha! Zaraz spadnę z krzesełka

Offline

 

#7 2007-09-05 18:55:40

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: update 04.09.07

Przecież wszyscy wiedzą, że nieładnie bawić się jajkiem

on topic: podobno bug został już naprawiony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpegaz opony gończy polski hodowla zaproszenia-recznie-robione.eu