EliteOfDestiny

@ << Elita Przeznaczenia >> @


#1 2007-08-31 11:01:15

ollie

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 34

Propozycja założenia nowych działów na forum

List otwarty do Kalana i RamZesa:

Proponuję, żeby w kategorii "ŚWIAT KALONLINE" założyć 2 nowe działy (tak jak już są "Problemy" i "Ogólnie..."):
1. "Questy" - i wtedy (w miarę postępów) będę dodawać kolejne wątki z opisami questów i eventów,
2. "Wojny i PVP" - i to już zostawiam Wam: dodawalibyście tam np. informacje typu "o 13:45 zbieramy się w Narootuh", tak, żeby każdy odpowiednio wcześnie wiedział gdzie i kiedy idziemy.

Pozdrowionka

Offline

 

#2 2007-08-31 19:28:30

Kudlacz

Moderator

Skąd: z Kątowni ^^
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Propozycja założenia nowych działów na forum

Ad. 1 Opisów questów jest już dużo na innych forach i stronach
         z mojego doświadczenia wynika tylko że z tych opisów ciężko znaleźć npc

Ad. 2 Patrząc na listę zarejestrowanych na forum myślę (u mnie z tym trochę lepiej niż u koksa) że najlepszym miejscem na takie info              będzie Notice w grze trzeba by tylko nauczyć wszystkich tam zaglądnąć od czasu do czasu

Offline

 

#3 2007-08-31 19:48:50

ollie

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 34

Re: Propozycja założenia nowych działów na forum

Jeśli o questy chodzi, to pomysł był Kalana, więc i tak do niego wszelkie decyzje w tej sprawie należą. Można np. zrobić tak, że będziemy na forum opisywać tylko jak dojść do NPC-ów.

A jeśli o wojny chodzi, to nadal obstawiam, żeby pisać o tym na forum (przecież można i na forum i w notce) po to, żeby Ci co rzadko grają w Kala mieli szansę załapać się na wielkie wydarzenie jakim jest wojna, czy chociażby zapisy na wojnę.

Przykład z życia wzięty: roni nie włącza od dłuższego czasu Kala, bo nie ma czasu grać, ale na wojnę/zapisy bardzo chętnie by poszedł. Dołączył do nas grubo spóźniony, bo mu się update pół godziny ściągał. Dowiedział się o zapisach ode mnie, a i ja dowiedziałam się tylko dlatego, że, szczęśliwym zrządzeniem losu,  zajrzałam do Kala akurat wtedy, gdy Kalan mówił o zbiórce (bo tak to mam Kala zminimalizowanego prawie cały czas). Nie sądzę, żeby komukolwiek chciało się odpalać Kala i ściągać patcha tylko po to, żeby sprawdzić notkę W końcu forum mamy nie tylko po to, żeby opowiadać dowcipy A jeśli o ilość użytkowników chodzi, to z czasem ich przybędzie A póki co, jest to dowód na to jak często wszyscy zaglądają do notki

Offline

 

#4 2007-09-01 00:06:04

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Propozycja założenia nowych działów na forum

Co do questów to rzeczywiście trzeba by się jeszcze zastanowić nad sensem, poproszę o jakieś argumenty za w tej sprawie. A jeśli chodzi o dział "wojny i pvp" to święta prawda. Im dłużej gildia będzie działać tym więcej będzie osób, które grają rzadziej ale bardzo chętnie wezmą udział w wojnie lub scenario. Dodatkowo w czasie [roku szkolnego/roku akademickiego] a szczególnie w czasie [wystawiania ocen/sesji] będzie więcej osób, które będą grały tylko w weekend albo wcale (oczywiście wykluczając tych, którym w czasie sesji włącza się syndrom "w coś bym ***** pograł" ). A zawsze można znaleźć czas żeby zajrzeć na forum, także uważam, że umieszczenie na nim tego typu informacji to dobry pomysł.

Offline

 

#5 2007-09-02 02:49:43

Kalan

GettoBoy

6772433
Skąd: Pionki
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 23
Punktów :   

Re: Propozycja założenia nowych działów na forum

To ja ci powiem roni jaki sens jest ,żeby wstawić opisy qestów na forum.Chociaż jest tego dużo na polskich forach to przydałoby się i u nas taki dział.Dlaczego??Jest jedno proste wytłumaczenie.Mianowicie: Gdy nasze forum zaopatrzymy w opisy qestów ,to członkowie gildii nie bedą odwiedzać inne fora tylko nasze ,gildiowe.Dzięki temu nasze forum bedzie bardziej aktywne.I na tym zakoncze

Offline

 

#6 2007-09-15 20:19:39

roni

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Propozycja założenia nowych działów na forum

Mimo, że minęły jakieś dwa tygodnie od ostatniej prośby o utworzenie działu i wciąż nic, spróbuje złożyć kolejną propozycje. Proszę o utworzenie działu "sprawy bieżące", w którym poruszane będą różne ważne kwestie. Dział oczywiście ma być dostępny tylko dla członków gildii a obowiązkowo mają się w nim wypowiadać członkowie od generałów wzwyż (co nie oznacza, że inni nie mogą, każda wypowiedź będzie mile widziana (choćby dlatego, że pozwoli to wybrać aktywne i rozsądne osoby do awansu)).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak cena imiona dla zwierząt fila brasileiro adopcje