EliteOfDestiny

@ << Elita Przeznaczenia >> @


#1 2007-08-28 18:16:42

RamZes

Admin

Skąd: Pionki
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 22
Punktów :   

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II: The Chaotic to sequel jednego z największych MMOcRPG na świecie Lineage: The Bloodpledge. Druga część Lineage zrywa ze starym izometrycznym silnikiem graficznym wykorzystanym poprzednio, na rzecz dziś chyba najlepszego i najbardziej efektownego trójwymiarowego engine Unreala. Akcja Lineage II osadzona została w świecie fantasy pełnym zamczysk, jaskiń, podziemnych labiryntów, różnego rodzaju bestii, smoków oraz wszechmocnej magii. Gracz może uczestniczyć w życiu tego świata, stworzyć od podstaw swego bohatera, wybrać jago rasę (człowiek, elf, ork, ciemny elf, krasnolud), klasę postaci (Fighter, Magician, Pledge Master, itd.), a następnie dowolnie go rozwijać (system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach - skills based). Lineage II wyposażona została w zaawansowany system społeczny, gracze mogą ściśle ze sobą współpracować, łączyć się w różne ugrupowania, gildie, a także zawiązywać sojusze. Wielkie bitwy i oblężenia zamczysk, w których biorą udział setki graczy też są codziennością. Całości obrazu Lineage II dopełniają: zaawansowany system ekonomiczno-handlowy, polityczny (feudalizm) oraz tzw. Character Valuation system (czyli system, dzięki któremu gracz w zależności od swych poczyń, postrzegany jest jako honorowy rycerz lub zwykły złodziej).

Offline

 

#2 2007-09-01 15:34:44

ASIAPL

GettoBoy

Skąd: Tomaszów mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Lineage II: The Chaotic Chronicles

gram w lineage 2 a wy?


Są dni sa chwile sa ludzie i debile:)

Offline

 

#3 2007-09-01 20:43:10

OlamusPL

GettoBoy

1988490
Skąd: Hanin
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 24
Punktów :   

Re: Lineage II: The Chaotic Chronicles

Extra gra lecz grałem tylko raz u kumpla na jakimś privie :]
Jak ściągałem to grałem w coś tam i oczywiście z lenistwa wcisnąłem ALT+F4(moja kochana kombinacja ), ale zamiast gry wyłączyło się ściąganie za drugim razem był błąd przy rozpakowywaniu i dałem sobie z tym syfem spokój . I w kala zacząłem grać.
POZDRO i polecam gierkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak cena imiona dla zwierząt fila brasileiro adopcje